Mortal Kombat X v1.21.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Mortal Kombat X v1.21.0 PARA HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve dövüş oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçüler ile bulunduğunuz arenada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Mortal Kombat X içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız souls hileli, sınırsız koins hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz karakterleri seçebilir, istediğiniz gibi geliştirip savaş alanının yenilmez takımlarını kurabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip dövüşçüler, bitmek bilmeyen mücadeleler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Mortal Kombat X v1.21.0 sürümünde Cadılar Bayramı teması hakim olup, yeni karakterler ve ekipmanlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. MORTAL KOMBAT X Play Store’da 3.200.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyun normal quest modunda bazı cihazlarda takılabilir, çözümü yok yoktur, diğer modlar sorunsuz çalışmaktadır.

MORTAL KOMBAT X V1.21.0 MOD APK DOSYALARI

(ADRENO) Mortal Kombat X v1.21.0 MOD APK İNDİR – 20MB

(ADRENO) YEDEK LİNK

(POWERVR) Mortal Kombat X v1.21.0 MOD APK İNDİR – 20MB

(POWERVR) YEDEK LİNK

(MALI) Mortal Kombat X v1.21.0 MOD APK İNDİR – 20MB

(MALI) YEDEK LİNK

MORTAL KOMBAT X V1.21.0 SD DATA DOSYALARI

(ADRENO) Mortal Kombat X v1.21.0 SD DATA İNDİR – 1.45GB

(POWERVR) Mortal Kombat X v1.21.0 SD DATA İNDİR – 1.25GB

(MALI) Mortal Kombat X v1.21.0 SD DATA İNDİR – 2.38GB

UYARI : MALİ SD DATA dosyasını indirirken bilgisayar kullanmanızı öneririm, birçok cihaz büyük boyutlu dosyaları indiremez ve indirme yarıda kalır.

KURULUMU

MORTAL KOMBAT X v1.21.0 SD DATA DOSYALARI bölümünden cihazınıza uygun olan SD DATA dosyasını indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.mkx” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yok siz oluşturun)

MORTAL KOMBAT X v1.21.0 MOD APK DOSYALARI bölümünden cihazınıza uygun olan APK dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mortal Kombat X para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda para miktarına bakmanız yeterlidir.

Mortal Kombat X souls hile apk : oyuna giriş yaptığınızda souls miktarına bakmanız yeterlidir.

MKX koins hile apk : oyuna giriş yaptığınızda koins miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI

MORTAL KOMBAT X oyunu farklı GPU birimlerine göre farklı APK dosyaları olarak oluşturulmuştur dolayısıyla cihazınıza uygun APK ve SD DATA dosyalarını kullanmak zorundasınız aksi halde oyun açılmaz veya grafiksel sorunlar yaşarsınız.

Aşağıya belirli ve çok kullanılan cihazların GPU birimlerini ekliyorum.

LG G2 – ADRENOLG G3 – ADRENOLG G4 – ADRENOLG G5 – ADRENOLG G6 – ADRENOSAMSUNG GALAXY S4 – POWERVRSAMSUNG GALAXY S5 – ADRENO veya MALISAMSUNG GALAXY S6 – MALISAMSUNG GALAXY S7 –  ADRENO veya MALISAMSUNG GALAXY S8 – MALISAMSUNG GALAXY S8 PLUS  – MALISAMSUNG GALAXY S9 – MALISAMSUNG GALAXY NOTE 9 – MALIHTC One M8 – ADRENOHTC One M9 – ADRENOSONY XPERIA Z3 – ADRENOSONY XPERIA Z2 – ADRENOASUS ZENFONE 5 – POWERVRASUS ZENFONE 6 – POWERVRLG NEXUS 5 – ADRENOSamsung Galaxy Tab 3 – POWERVRSamsung Galaxy Tab 4 – ADRENOGeneral Mobile Discovery – POWERVROnePlus serisi – ADRENO

Yukarıda yazmadığım cihaz modelleri için internette araştırma yaparak GPU modelini bulabilirsiniz.

örn : lg g5 gpu model

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir