My Cafe Recipes Stories v2017.9 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

My Cafe Recipes Stories v2017.9 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapmıcılığını Melsoft Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler kafe işletme oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz kafeyi en iyi şekilde yöneterek müşterilerinizi mutlu etmek ve para kazanmaya çalışmaktır. My Cafe: Recipes & Stories içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede kafeniz için en iyi ekipmanları satın alabilir, müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, zorlu müşteriler, kullanabileceğiniz onlarca kafe aracı, servis edilmeyi bekleyen içecekler-yiyecekler ve dahası sizleri bekliyor. My Cafe Recipes Stories v2017.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. My Cafe: Recipes & Stories Play Store’da 1.345.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

My Cafe Recipes Stories MOD APK

KURULUMU

My Cafe Recipes Stories v2017.9 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.melesta.coffeeshop” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

My Cafe Recipes Stories v2017.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

My Cafe Recipes Stories 2017.9 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

My Cafe Recipes Stories 2017.9 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

UYARI : var olan elmasınız kadar harcama yapabilirsiniz, elmas miktarını artırmak için kahve, dondurma makinelerindeki işlerinizi hızlandırın, elmas değeriniz hızlandırma işlemlerinde azalmaz daima artar.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
21720 - Beta 240M - 25/11/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir