PRİSON EMPİRE TYCOON V2.2.0 MOD APK

2.1.1

Bir hapishaneyi kontrol edebilecek ve hapishane kralı olabilecek misin?
0/5 Oy yok
Geliştirici
Codigames
Sürüm
2.1.1
Son Güncellemesi
November 23, 2020
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
137M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Bir hapishaneyi kontrol edebilecek ve hapishane kralı olabilecek misin?

İşin dizginlerini elinize alın ve dünyanın her yerinden zengin reform yapan mahkumlar olun.

Düşük güvenlikli küçük bir hapishaneyi yönetmeye başlayın ve itibarınızı büyütmek için çok çalışın. Her ayrıntıyı iyileştirin ve mütevazı hapishanenizi en tehlikeli mahkumların kontrol altında olduğu yüksek güvenlikli bir hapishaneye dönüştürün.

Tesislerinizin ihtiyaçlarıyla ilgilenin ve işinizi dahili çatışmalar olmadan genişletmek için uygun kararları alın. Hapishane bahçesini büyütün, yönetim departmanını özelleştirin, korumalara güvenlik ekipmanı sağlayın ve hatta hücrelerin havalandırmasını iyileştirin. Her seçimin ceza infaz kurumunuz üzerinde bir etkisi olacaktır. Boşta kalan paranıza akıllıca yatırım yapın.

DAHİLİ TEMEL İHTİYAÇLARI KARŞILAYIN:

Mahkumlar, isyanlardan ve kaçış planlarından kaçınmak için yönetmeniz gereken kişisel nitelik göstergelerine sahiptir. Hücrelerini yükseltin veya daha iyi yataklar ekleyin ve konforlarını artırın; kitap rafları satın alın, bir basketbol sahası inşa edin veya onları eğlendirmek için telefon kulübeleri kurun; karınızı daha iyi bir mutfağa ve daha iyi yemeklere sahip olmak için harcayın, böylece iyi beslenmiş mahkumlara sahip olacaksınız; iyi hijyen sağlamak için tesisleri temiz tutun ve yeni duşlar alın.

Personel yönetmek:

Hapishanenizin verimli bir çalışma ekibine ihtiyacı olacak. Durumu inceleyin ve iş akışınıza ve büyüme stratejinize bağlı olarak çalışanları işe alın veya işten çıkarın. Mutfak personeli, doktorlar, inşaatçılar, kapıcılar veya bekçiler ile ofis çalışanları istihdam edin. Her departman, işletmenizin temel ihtiyaçlarını karşılayacaktır ve hapishanenizi karlı hale getirmek için ekibinizi akıllıca yönetmelisiniz.

TESİSLERİNİZE YATIRIM YAPIN:

Mahkumlar ve personelin kalkınma için iyi bir vizyona sahip harika bir yöneticiye ihtiyacı var. Daha iyi çalışma koşullarına sahip olmak için personel departmanlarını iyileştirin ve yükseltin: bakım odası, ofisler, mutfak, revir, çamaşır odası veya güvenlik bölgesi. Mahkumları unutmayın: duşlarını, hapishane bahçesini iyileştirin, yeni bölümler açın, hücre modülleri ekleyin, misafir odası ve kantini iyileştirin. Su ve elektrik tedariğini üstlenin ve cezaevinizi daha rahat ettirin.

HAPİSİNİZİ GÜVENLİ TUTUN:
İsyanları kontrol ederek ve savaşarak iyi bir itibar kazanın. Hükümlülerinizi mutlu etmek ve gardiyanlarınıza iyi koruma ekipmanı sağlamak için hapishanenizi akıllıca yönetin. Kaçmaya çalışabilecek tehlikeli tutsakların farkında olun ve gerekirse tecrit hücresini kullanın.

BAŞARMAK İÇİN TUTSAKLARI YENİDEN HAZIRLAYIN:

Mahkumların ıslahı sayesinde para kazanın ve boşta kâr edin. Hükümet ve toplum sizinle gurur duyacak! İş stratejiniz sayesinde itibarınızı artırın ve daha büyük hapishaneler işletmek için teklifler alın.

Yönetim ve boşta kalma oyunlarından hoşlanıyorsanız, Prison Empire Tycoon’un tadını çıkaracaksınız! Kârlı sonuçlarla hapishane işini büyütmek için stratejik kararların alınması gereken, oynaması kolay, rahat bir oyun. Küçük ve mütevazı bir hapishaneden başlayarak imparatorluğunuzu geliştirin ve tesislerinizde gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi dünyanın en iyi yüksek güvenlikli hapishanesine dönüştürün ve dünyadaki en iyi hapishane yöneticisi olun!

admin

Neler Yeni

Hapishaneniz için yeni efsanevi muhafızlar
Yeni benzersiz görünümler
Hata düzeltmeleri ve optimizasyon

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 17/01/2021

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir