Paranormal Territory 2 v1.01 FULL APK – TAM SÜRÜM

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Paranormal Territory 2 v1.01 FULL APK, korku oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen AGaming+ stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde paranormal olaylar karşısında korkmadan ipuçlarını takip etmek, görevleri tamamlamak ve evden kurtulmaya çalışmaktır. Garip sesler, ani olaylar, ürkütücü varlıklar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Sırları çözerek, karanlık ortamlardan uzak durarak ilerlemek birinci önceliğiniz olmalıdır aksi halde peşinizdeki garip varlıklara yakalanabilirsiniz… Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Paranormal Territory 2 Play Store’da 2.69TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Paranormal Territory 2 v1.01 FULL APK İNDİR – 24MB

Paranormal Territory 2 v1.01 SD DATA İNDİR – 99MB

Kurulumu

Paranormal Territory 2 v1.01 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.pt2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Paranormal Territory 2 v1.01 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir