PlayerUnknown’s Battlegrounds FULL APK İNDİR

0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Cepapk.net , aksiyon, FPS ve hayatta kalma oyunlarını seven hocalarımın uzun zamandır beklediği yapımcılığını mobil için dünyaca ünlü Tencent Holdings firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada ortamında rakiplerinize karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. PlayerUnknown’s Battlegrounds henüz tamamen sunulmadığı için FULL APK yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel mobil PUGB evrenine dalabilir, mücadelenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen mücadeleler, silahlar, geniş oyun ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Oyun Timi Studio Group ait düzenlemedir, daha verimli ve kalitelidir. PlayerUnknown’s Battlegrounds sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PlayerUnknown’s Battlegrounds Play Store’da henüz paylaşılmamıştır.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

KURULUMU

PlayerUnknown’s Battlegrounds FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Üyelik işlemleri için : oyuna ilk giriş yaptığınızda karşınıza WeChat ve QQ uygulamalarına ait giriş butonları çıkacaktır, en basit ve sorunsuz yoldan oynayabilmek için Google Play Store’dan WeChat uygulamasını indirin gerekli üyelik ve giriş işlemlerini yapın, ardından oyuna tekrar girin yeşil WeChat butonuna basın ve onay verin, artık oyundasınız.

LG G5, OnePlus 3T, OnePlus 5T sorunsuz oynayabiliyorum.

Bilgilendirme : kendi kendine iç güncelleme alan en yeni sürümüdür, oyuna yeni sürüm geldiğinde APK dosyası arayıp, indirme durumu yoktur, otomatik olarak yeni sürüme geçer.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 21/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir