Portal Knights v1.5.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Portal Knights v1.5.2 FULL APK, macera, RPG ve küp türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını 505 Games Srl firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde görevleri tamamlamak, inşaat işlerini yapmak ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, farklı küpler, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Karakterinizi seçin, özelleştirin ve düşmanlarınıza karşı mücadele edin. Portal Knights v1.5.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Portal Knights Play Store’da 20.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 6.0 ve üzeri sistem gereklidir.

Portal Knights v1.5.2 FULL APK İNDİR – 55MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Portal Knights v1.5.2 SD DATA İNDİR – 585MB

Kurulumu

Portal Knights v1.5.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.and.games505.portal_knights” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Portal Knights v1.5.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir