Steel And Flesh v1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Steel And Flesh v1.4 PARA HİLELİ APK, savaş, strateji ve savunma oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını VirtualStudio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız komutan karakteri ve askerleriniz ile bulunduğunuz geniş oyun evreninde düşmanlarınıza karşı savaşarak onlara ait bölgeleri işgal etmektir. Steel And Flesh içinde yaşanana maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları, ekipmanları satın alabilir, istediğiniz kadar askere sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, onlarca ekipman, savaş aletleri, farklı özelliklere sahip askerler ve dahası sizleri bekliyor. Steel And Flesh v1.4 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri ve şehir kuşatma sahneleri eklenmiştir. Mount & Blade seviyorsanız hoşunuza gidecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Steel And Flesh Play Store’da 17.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Steel And Flesh MOD APK

KURULUMU

Steel And Flesh v1.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.VS.SteelAndFlesh” android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Steel And Flesh v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Steel And Flesh 1.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 05/12/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir