TEKKEN v0.5.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

TEKKEN v0.5.1 CAN HİLELİ APK, dövüş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü BANDAI NAMCO firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü ekip ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinizle dövüşmek ve galip gelmeye çalışmaktır. TEKKEN içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, özel yeteneklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinizi yenip görevleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca dövüşçü, özel yetenekler, bitmek bilmeyen dövüş müsabakaları ve dahası sizleri bekliyor. TEKKEN v0.5.1 sürümünde Cadılar Bayramı teması hakim olup, yeni oyun modu eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TEKKEN Play Store’da herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

TEKKEN MOD APK

Kurulu

TEKKEN v0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “eu.bandainamcoent.tekkenmobile” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

TEKKEN v0.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TEKKEN 0.5.1 can hile apk : oyun içinde dövüş bittikten sonra yeni müsabakaya daima tam dolu can ile başlarsınız.

TEKKEN 0.5.1 yetenek hile apk : oyun içinde savaş alanında karakterlerinizin özel vuruşlarının tamamı açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : MOD APK dosyası için Android sistem gereksinimi 4.0 ve üzerine düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse oynayabilirsiniz.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 23/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir