The Room Old Sins v0.0.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

The Room Old Sins v0.0.2 FULL APK, uzun zamandır sunulmasını beklediğim yapımcılığını Fireproof Games stüdyosunun üstlendiği dünya oyun platformunun ünlü serilerinden birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Waldegrave Malikanesinde karşınızdaki karmaşık sistemi çözmek ve görevleri tamamlamaya çalışmaktır. Önceki 3 oyununa göre çok daha detaylı ve başarılı olduğunu belirtmek isterim. Çözülmesi zor bulmacalar, hareketli mekanizmalar, kaliteli sesler ve dahası sizleri bekliyor. Detaylıca işlenmiş onlarca mekanizma parmaklarınızın ucunda olacaktır, unutmayın sadece görmek yeterli değildir, mantıklı bir şekilde sistemleri aktif etmeniz gerekiyor… The Room Old Sins v0.0.2 sürümünde sunulmuştur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Room Old Sins Play Store’da 22.99TL’dir, şuanda erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

The Room Old Sins FULL APK

Kurulumu

The Room Old Sins v0.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.FireproofStudios.TheRoom4” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Room Old Sins v0.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 4.4 ve üzeri sistem gereklidir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir