The Simpsons Tapped Out v4.29.1 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

The Simpsons Tapped Out v4.29.1 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Simpsons karakterleri ile sahip olduğunuz araziye şehrinizi kurarak yönetmek, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. The Simpsons Tapped Out içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani bedava alışveriş hileli olarak sunuyorum bu sayede inşa işlerini rahatça yapabilir, görevleri tamamlayıp şehir sakinlerini mutlu edebilirsiniz. İnşa edebileceğiniz onlarca yapı, komik kahramanlar, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. The Simpsons Tapped Out v4.29.1 sürümünde büyüleyici etkinler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. The Simpsons Tapped Out Play Store’da 3.700.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

The Simpsons Tapped Out MOD APK

KURULUMU

The Simpsons Tapped Out v4.29.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Simpsons Tapped Out 4.29.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranızın miktarı önemli değildir.

The Simpsons Tapped Out 4.29.1 donut hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi donut harcayabilirsiniz, donut miktarı önemli değildir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir