Torque Burnout v1.9.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Torque Burnout v1.9.1 PARA HİLELİ APK, Android platformunun popüler araba sürme oyunlarından birisi olan yapımcılığını ünlü League of Monkeys stüdyosunun üstlendiği benimde severek oynadığım oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde gösterileri yaparak puanları toplamak ve seyirciyi mutlu etmektir. Torque Burnout içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan arabalar ve birçok ögeyi kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Torque Burnout v1.9.1 sürümünde 2 yeni araba eklenmiş ve 1 yeni parkur eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Torque Burnout Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Torque Burnout MOD APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

Torque Burnout v1.9.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “leagueofmonkeys.torqueburnout” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Torque Burnout v1.9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Torque Burnout 1.9.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 1.9.1 araba hile apk : oyun içindeki birçok araba kullanıma açıktır. (gerçek parayla satılan araçta dahildir) doğal olarak yüksek level olmanıza gerek yoktur.

Torque Burnout 1.9.1 mega hile apk : oyun içindeki birçok geliştirme paketi kullanıma açıktır lastik-motor-renk-jant ve dahasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz doğal olarak yüksek seviye olmanıza gerek yoktur.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu ilk açtığınız zaman profil seçme ekranı gelirse parası yüksek olanı seçip devam edin.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir