Torque Burnout v2.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Torque Burnout v2.0.6 PARA HİLELİ APK, araba sürme, drift yapma ve şov oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını League of Monkeys stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde sürüşler yapmak, rakiplerinizle kapışmak ve seyircileri mutlu etmektir. Torque Burnout içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız puan hileli, gerçek parayla satılan arabalar ve birçok ögeyi kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Zorlu rakipler, hızlı arabalar, karmaşık parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. Torque Burnout v2.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun performansı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Torque Burnout Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Torque Burnout MOD APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

Torque Burnout v2.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Torque Burnout 2.0.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.0.6 puan hile apk : oyuna giriş yaptığınızda puan miktarına bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.0.6 araba hile apk : oyun içindeki birçok araba kullanıma açıktır. (gerçek parayla satılan araçta dahildir) doğal olarak yüksek level olmanıza gerek yoktur.

Torque Burnout 2.0.6 mega hile apk : oyun içindeki birçok geliştirme paketi kullanıma açıktır lastik-motor-renk-jant ve dahasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz doğal olarak yüksek seviye olmanıza gerek yoktur.

UYARI : oyunu ilk açtığınız zaman profil seçme ekranı gelirse parası yüksek olanı seçip devam edin.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir