Trials Frontier v5.6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Trials Frontier v5.6.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz parkurlarda engelleri aşarak ilerlemek ve görevleri tamamlamaktır. Trials Frontier içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz motosikleti satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi geçebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, hızlı motosikletler, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Trials Frontier v5.6.0 sürümünde yeni ortamlar, etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Trials Frontier Play Store’da 1.000.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Trials Frontier MOD APK

KURULUMU

Trials Frontier v5.6.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ubisoft.redlynx.trialsfrontier.ggp” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Trials Frontier v5.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trials Frontier 5.6.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz daima artar.

Trials Frontier 5.6.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz elmas miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir