Truck Simulator PRO Europe v1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Truck Simulator PRO Europe v1.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Mageeks Apps & Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kamyon-tır ile bulunduğunuz şehir içinde taşıma görevlerini yapmak ve para kazanmaya çalışmaktır. Truck Simulator PRO Europe içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz aracı satın alıp, rahatça modifiye edebilirsiniz. Uzun yollar, farklı şehirler, güçlü araçlar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. Truck Simulator PRO Europe v1.2 sürümünde yeni kamyon eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. Truck Simulator PRO Europe Play Store’da 17.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okumanız yeterlidir.

(HİLELİ) Truck Simulator PRO Europe v1.2 MOD APK İNDİR – 24MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK

(HİLESİZ) Truck Simulator PRO Europe v1.2 FULL APK İNDİR – 41MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK

Truck Simulator PRO Europe v1.2 SD DATA İNDİR – 644MB

Kurulumu

Truck Simulator PRO Europe v1.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.mageeks.android.trucksim18” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Truck Simulator PRO Europe v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Truck Simulator PRO Europe 1.2 para hile apk : oyun içinde 2.taşıma görevinden sonra paranız sınırsız olacaktır (ilk görev (eğitim) 15.000 altın verir, 2.görev ve ondan sonraki görevler çok fazla altın verir, görev panelinde görebilirsiniz), ayrıca yüksek seviyeye ulaşırsınız bu sayede modifiye parçaları için elmas gerekli olmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 18/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir