Truck Simulator USA v1.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Truck Simulator USA v1.1.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Ovidiu Pop yani Ovilex stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız kamyon-tır ile bulunduğunuz şehrin yollarında taşımacılık yaparak para kazanmaktır. Truck Simulator USA içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip görevleri tamamlayabilirsiniz. Geniş oyun evreni, güçlü Amerikan çekicileri ve dahası sizleri bekliyor. Truck Simulator USA v1.1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Truck Simulator USA Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Truck Simulator USA MOD APK İNDİR (SON SÜRÜM)

KURULUMU

Truck Simulator USA v1.1.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ovilex.trucksimulatorusa” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Truck Simulator USA v1.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Truck Simulator USA 1.1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Truck Simulator USA 1.1.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Ayrıca oyun içindeki sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir