Unkilled v1.0.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Unkilled v1.0.0 MERMİ HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını MADFINGER Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz kaos ortamında zombilere karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Unkilled içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli, sınırsız özellik (adrenalin-ilaç-roket gibi) kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm görevleri kolayca tamamlayabilir, yenilmez olup güçlü zombileri rahatlıkla yok edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, güçlü silahlar, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Unkilled v1.0.0 sürümünde yeni silahlar FN Balista, Beretta APX Dual, UNG-12 eklenmiş olup, bahar güncellemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Unkilled Play Store’da 500.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UNKILLED MOD APK

KURULUMU

Unkilled v1.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.madfingergames.unkilled” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Unkilled v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Unkilled 1.0.0 mermi hile apk : oyun içindeki merminiz sınırsızdır.

Unkilled 1.0.0 özellik hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi roket, ilaç ve adrenalin kullanabilirsiniz, sayısı önemli değildir, eksi (-) değerlere düşer.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
21720 - Beta 240M - 25/11/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir