Warships Universe Naval Battle v0.7.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Warships Universe Naval Battle v0.7.1 PARA HİLELİ APK, deniz üstünde geçen savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GameSpire Ltd. firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş kruvazörü ile bulunduğunuz sularda düşman birliklerine karşı mücadele etmek ve takımınızla galip gelmeye çalışmaktır. Warships Universe Naval Battle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha çıkarabilir, gemileri satın alıp, geliştirmeler yapabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen savaşlar, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Warships Universe Naval Battle v0.7.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Warships Universe Naval Battle Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.
Oyunumuzdan Görüntüler
Warships Universe Naval Battle MOD APK
Kurulumu
Warships Universe Naval Battle v0.7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Warships Universe Naval Battle 0.7.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.
Warships Universe Naval Battle 0.7.1 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.
NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 18/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir