Wondershare TunesGo 7.3.4

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Müziklerinizi cihazlarınız aralarında taşıyın, beğendiğiniz müziği kaydedin, yeni müzikler keşfedin.
Wondershare TunesGo, bilgisayarınızdaki, telefonunuzdaki müzikleri ya da Spotify, iTunes listelerini dinleyebileceğiniz bununla beraber beğendiğiniz parçaları kaydedebileceğiniz ve de YouTube, SoundCloud, Spotify ilk olarak elde etmek üzere popüler müzik platformlarındaki şarkıları kolaylıkla indirebileceğiniz bir program.
Lüzum işte, gerek okulda, gerek yolda, gerekse de çalışırken müzik dinlemeyi seven biriysenz Wondershare TunesGo ’yu şiddetle öğüt ederim. Müzik dinleme, indirme, kaydetme ve cihazlar arası aktarma etme kısacası sıkı bir müzik dinleyicisinin gereksinim duyacağı her şey programda mevcut. Android telefonunuzdaki ve iPhone ’unuzdaki müzikleri bilgisayara aktarma, iPhone kullanıcısı iseniz müziklerinizi iTunes ’a atma veyahut hem Android keza de iPhone kullanıyorsanız müziklerinizi cihazlarınız aralarında aktarma etme şansına sahipsiniz. Müzik kütüphaneniz anlamsız ise popüler müzik kanallarının hazır listelerini nesil ve mod ayrımı yaparak dinleme şansınız var. YouTube ’da, SoundCloud ’da, Vimeo ’da, Spotify ’da beğendiğiniz parçaları aracısız olarak PC ’nize indirmek için de bu programı kullanabilirsiniz.
Çevrimiçi ve lokal müzik dinleme, indirme, kaydolma, cihazlar aralarında kopyalama, yönetme kısacası müzik tutkunlarının aradığı her şeyi sunan Wondershare TunesGo tek kelimeyle harika bir program.

, Wondershare TunesGo 7.3.4 cephile.com olarak sizler icin inceledik.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
21720 - Beta 240M - 31/10/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir