Yılların Değişilmez Web Strateji Oyunu: Ogame!

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Bugün piyasada milyonlarca oyuncusu bulunan web tabanlı pek çok strateji oyununun atası olarak da nitelendirilen Ogame, tüm dünya üzerinde milyarlarca insanın iyi bildiği kaliteli uzay oyunları arasında yer almaktadır. Yalnızca tarayıcı tabanlı oyunlara değil, farklı pek çok platformdaki oyun dünyasına da yol göstermiş olan Ogame, günümüzde halen çok sayıda oyun sever tarafından yoğun ilgi görmektedir.

OGame
Dünya üzerinde müthiş bir popülarite yakaladıktan sonra Ogame Türkiye adı altında ülkemizde de oyuncularla buluşan ve browser türü oyunların en temel özelliklerine sahip kolay oynanabilirliği ile kısa sürede yediden yetmişe herkesin sevgilisi olan Ogame, şimdilerde birçok Ogame PVP sunucusu ile de uzay simülasyonu türevi oyunlardan keyif alan oyuncuları memnun etmeye devam etmektedir.
Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren Ogame forumlarına bakıldığında, oyuncu sayısının ne kadar muazzam olduğu rahatlıkla gözlemlenebilmektedir. Oldukça basit arayüzü ve sadece birkaç dakika içerisinde öğrenilebilir olması sayesinde en acemi bilgisayar kullanıcılarının dahi oyunu kolaylıkla kavrayabilmesi ve hemen Ogame oynamaya başlayabilmesi mümkündür.
Ogame simülatör oyununda birbirinden farklı çok sayıda sunucu seçeneği yer almaktadır ve oyuncular diledikleri herhangi bir sunucuda oyuna başlayarak eğlenceli ve hareketli zamanlar geçirebilirler. Kıran kırana mücadelenin bir an bile durmadığı uzay simülasyon oyununda Ogame yeni evren adı altında her geçen gün yeni sunucular da oyuna dahil edilmekte ve böylelikle oyuncuların ihtiyaç duymaları halinde yepyeni bir sunucuya geçiş yapabilmeleri sağlanmaktadır.
Birbirinden farklı Ogame sim özellikleri ile bir tarayıcı tabanlı strateji oyunundan alınabilecek zevki en üst seviyeye çıkarmayı başaran oyuna Ogame CC adresi üzerinden erişebilmek ve oldukça kısa süren üyelik kayıt işlemlerinden sonra doyasıya uzay maceralarına atılabilmek mümkündür. Milyonlarca oyuncu ile aynı anda uzayın boşluklarında en doğru stratejileri uygulayarak başarı elde edebilmek için çok ince hesaplamaların yapılması gerektiği Ogame’de tecrübe kazanıldıkça oyundan alınan keyif de bir o kadar artmaktadır. Genç ya da yaşlı herkesin oynarken kendinden bir şeyler bulabileceği strateji oyunu, mobil üzerinden oynanabilir olması ile de strateji severlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Web tabanlı bir oyun olmasına rağmen gelişmiş grafikleri, hızlı akışı ve çok sayıda farklı oyun içi özelliği ile tam bir oyun deneyimi yaşama konusunda garanti veren Ogame ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen kişilere oyunun Türkçe destek alanı olan OGame forum adresi tavsiye edilebilmektedir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 30/11/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir