Yılların Eskitemediği Oyun Travian

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Travian Nedir? Nasıl Oynanır? Oyunun Amacı Nedir?
Travian internetten oynanan bir oyundur. İnternet olmadan oynamak mümkün değildir. Travian online olarak oynanmaktadır. Ve strateji oyunudur.
Travian oynamak kolay ve ücretsizdir. İlk olarak travian internet sitesine girerek bir hesap açmanız gerekmektedir. Kayıt ol bölümünden gerekli adımları izleyerek kayıt olun. Hangi serverde oynayacak iseniz orayı seçin. Oyuna başlamadan son bir adım kaldı ve bu adım bir bölge seçmektir. Bunlar Romalılar, Galyalılar ve Cermeler olmak üzere 3 adettir. Bunlardan birini seçerek oyuna giriş yapıyoruz ve bir köy seçiyoruz.

Travian Int.

Oyun hammadde alanlarını geliştirerek üretim yapmak ve bu üretim sayesinde kazanılan kaynaklar ile askeri veya ekonomik alnlarda harcamaktır. Bu şekilde gelişerek daha güçlü olunmaktadır. Ekonomik hammaddeler sizlerin üretim hızını yaptılan üretimin artmasına neden olmaktadır. Askeri olarak yapılan yatırımlarda sizlere saldırı yapma ve köyü savunma olarak geri dönmektedir.

Travian Int.

Oyun birçok üretim ve askeri isimler vardır. Oyunda en önemli olan sığınaktır. Sığınak adındanda anlaşıldığı gibi saldırı sırasında kaynakların korunduğu yerdir. Seviyesi arttıkça sığınma kapasiteside artar. Yani bir depoyu ne kadar büyütürseniz o kadar malzeme alır buda bunun aynısıdır. Ayrıca oyunda bulunan Galyalı ırkının sığınak kapasitesi diğer ırklara göre 2 kat daha büyüktür. Galyalıların sığınağını yani kaynaklarını yağmalamak oldukça zordur. Sığınak oyunda az öncede dediğimiz gibi çok önemlidir. Oyuncuların buraya önem vermesi gerekmektedir. Sığınak sizlere askeri ve ekonomik gelişim sürecindeki kaynakların yağmalanmaması için sizlere zaman kazandırır.
 
Ayrıca oyun içi yardım da oyunda etkindir. Yani Travian sitesine giriş yaparak altta bulunan destek bölümünden oyun hakkında farklı bilgiler edinebilir aklınıza gelen soruları ve konuları destek bölümünden oyun yetkileri tarafından cevaplanmaktadır. Ortama 2-3 gün içinde cevaplanmaktadır. Bazen bu süre daha erken olabilmektedir. Ayrıca sitede bulunan forum kısmından konu açabilir veya diğer oyuncular ile herhangibir konu hakkında danışabilirler. Ayrıca oyun içi satın almada aktiftir. Oyunda bulunan kaynakları gerçek para ile satın alınabişlir ve diğer oyunculara göre bir adım daha önde olabilirsiniz. Ve oyunda en iyi siz olabilirsiniz. İyi oyunlar!
Travian Oynamak İçin Tıklayınız.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 30/11/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir